Contact

Zoek jouw contactpersoon

Klik op jouw provincie om in contact te komen met de juiste persoon

Groningen

Natuur en Milieufederatie Groningen
Bankastraat 77
9715 CJ Groningen
Tel: 050-3130800

Onze medewerker circulaire economie:

Karlien Meijer
Tel: 06-21143528
k.meijer@nmfgroningen.nl

 

Friesland

Friese Milieu Federatie
Agora 6
8934 CJ Leeuwarden
Tel: 058-7600760

Onze medewerker circulaire economie:
Simon Bijlsma
Tel: 06-86895385
s.bijlsma@fmf.frl

Drenthe

Natuur en Milieufederatie Drenthe
Hertenkamp 6
9401 HL Assen
Tel: 0592-311150

Onze medewerker circulaire economie:
Emile Suringar
e.suringar@nmfdrenthe.nl

Overijssel

Natuur en Milieu Overijssel
Assendorperdijk 3
8012 EG Zwolle
038-4250960

Onze medewerker circulaire economie:
Maarten van Dongen
Tel: 038-4250965
dongen@natuurenmilieuoverijssel.nl

Flevoland

Natuur en Milieufederatie Flevoland
Botter 11-47
8232 JS Lelystad
Tel: 0320-253505

 

Gelderland

Gelderse Natuur en Milieufederatie
Jansbuitensingel 14
6811 AB Arnhem
Tel: 026 3523740

Onze medewerker circulaire economie:

Nando Habraken
Energie en circulaire economie
06-11622491
n.habraken@gnmf.nl

 

Utrecht

Natuur en Milieufederatie Utrecht
Arthur van Schendelstraat 600
3511 MJ Utrecht
Tel: 030-256 73 50

Onze medewerker circulaire economie:
Tim Bulters
06-41525792
t.bulters@nmu.nl

Noord-Holland

Natuur en Milieufederatie Noord-Holland
Kleine Tocht 4 a
1507 CB Zaandam
Tel: 075 6351598

Onze medewerker circulaire economie:
Tim de Vrijer
Tel: 06-47235635
tim@mnh.nl

Zuid-Holland

Natuur en Milieufederatie Zuid-Holland
Raamweg 1A
2596 HL Den Haag
Tel: 070-30 40 114

Onze medewerker circulaire economie:
Alex Ouwehand
Tel: 06-42194046
a.ouwehand@milieufederatie.nl

Zeeland

Zeeuwse Milieufederatie

Kousteensedijk 7,
4331 JE Middelburg
(In Zeeuwse Bibliotheek)
Tel: 0118-654180

Onze medewerker circulaire economie:
Bibian Scheepstra
0118-654180
bscheepstra@zmf.nl

Noord-Brabant


Brabantse Milieufederatie
Spoorlaan 434b
5038 CH Tilburg
Tel: 013 535 62 25

Onze medewerker circulaire economie:
Sandor Lowik
06-15350211
sandor.lowik@brabantsemilieufederatie.nl

Limburg

Natuur en Milieufederatie Limburg
Het GroenHuis
Kapellerpoort 1
6041 HZ Roermond
Tel: 0475-38 64 10

Onze medewerker circulaire economie:
Pim Brueren
Tel: 06-82856773
p.brueren@nmflimburg.nl

Of blijf op de hoogte via onze nieuwsbrief

Schrijf je in