Jouw provincie

Jouw Natuur en Milieufederatie

Er zijn twaalf onafhankelijke Natuur- en Milieufederaties die ieder in hun eigen provincie werken aan een schoon milieu, een rijke natuur en een aantrekkelijk landschap. Op deze pagina vind je de Natuur en Milieufederatie in jouw provincie.

Klik op een provincie voor contactgegevens

Geïnteresseerd in het laatste natuur- en milieunieuws uit jouw provincie? Lees dan het nieuws per regio.

Groningen

Natuur en Milieufederatie Groningen
Bankastraat 77
9715 CJ Groningen
Tel: 050-3130800

 

 

Friesland

Friese Milieu Federatie
Agora 6
8934 CJ Leeuwarden
Tel: 058-7600760

Onze medewerker circulaire economie:

Tess Schram
06-86836929
t.schram@fmf.frl

Drenthe

Natuur en Milieufederatie Drenthe
Hertenkamp 6
9401 HL Assen
Tel: 0592-311150

Onze medewerker circulaire economie:

Emile Suringar

06-18066775
e.suringar@nmfdrenthe.nl

Overijssel

Natuur en Milieu Overijssel
Assendorperdijk 3
8012 EG Zwolle
038-4250960

Onze medewerker circulaire economie:

Ilse Postma
Tel: 038-4250990
i.postma@natuurenmilieuoverijssel.nl

Flevoland

Natuur en Milieufederatie Flevoland
Botter 11-47
8232 JS Lelystad
Tel: 0320-253505

Onze medewerker circulaire economie:

Anne Brinkman
Tel: 06-37559511
a.brinkman@nmfflevoland.nl

Gelderland

Natuur en Milieu Gelderland
Oude Kraan 72
6811 LL Arnhem
Tel: 026 3523740

Utrecht

Natuur en Milieufederatie Utrecht
Arthur van Schendelstraat 600
3511 MJ Utrecht
Tel: 030-256 73 50

Onze medewerker circulaire economie:

Ieke Benschop
Tel: 06-16878023
i.benschop@nmu.nl

 

Noord-Holland

Natuur en Milieufederatie Noord-Holland
Kleine Tocht 4 a
1507 CB Zaandam
Tel: 075 6351598

Zuid-Holland

Natuur en Milieufederatie Zuid-Holland
Raamweg 1A
2596 HL Den Haag
Tel: 070-30 40 114

Onze medewerker circulaire economie:

Alex Ouwehand

Tel: 06-42194046
a.ouwehand@milieufederatie.nl

Zeeland

Zeeuwse Milieufederatie

Kousteensedijk 7,
4331 JE Middelburg
(In Zeeuwse Bibliotheek)
Tel: 0118-654180

Onze medewerker circulaire economie:

Bibian Scheepstra
0118-654180
bscheepstra@zmf.nl

Noord-Brabant

Brabantse Milieufederatie
Heuvelring 92
5038 CL Tilburg
Tel: 013 535 62 25

Onze medewerker circulaire economie:

Joep van Overbeek
Tel: 06-82580172
joep.vanoverbeek@brabantsemilieufederatie.nl

Limburg

Natuur en Milieufederatie Limburg
Het GroenHuis
Kapellerpoort 1
6041 HZ Roermond
Tel: 0475-38 64 10

Onze medewerker circulaire economie:

Willeke Segers
Tel: 06-23575447
w.segers@nmflimburg.nl

Het laatste regionale nieuws in je inbox ontvangen? Meld je dan aan voor de nieuwsbrief uit jouw provincie.